شما اینجا هستید >   محصولات > پورتال صفر و یک
پورتال اطلاع رساني صفر و يک
 • مقدمه
 • يکي از محصولات شرکت صفر و يک سيستم پورتال صفر و يک مي باشد که اکنون پس از ۸ سال تبديل به يک پورتال قدرتمند با بيش از ۷۰ ماژول شده است. اين زير سيستم ها باعث شده تا اين پورتال زير ساخت مناسبي براي وبسايت هاي اطلاع رساني داشته و اکثر نيازمندي هاي يک پورتال اطلاع رساني را بصورت آماده و موجود، داشته باشد.

 • سيستم مديريت محتوا چيست؟ 
 • سيستم مديريت محتوا، سيستمي است كه قابليت ايجاد و مديريت صفحات وب را به صورت كاملا پويا، در محيطي كاربر پسند و براي كاربراني كه آشنايي خاصي با طراحي صفحات وب ندارند فراهم مي‌نمايد. استفاده از سيستم‌هاي مديريت محتوا به سازمان‌ها كمك مي‌كند كه بدون وابستگي به شركت‌هاي طراح صفحات وب و در حداقل زمان با سهولت و كارايي هر چه تمام‌تر وب‌سايت خود را، به عنوان يكي از موثر‌ترين كانال‌هاي ارتباطات داخلي و خارجي، هر زمان كه بخواهند توسط نيروهاي داخلي بروزرساني نمايند. پويايي و انعطاف سيستم‌هاي مديريت محتوا، وب‌سايت را از مبتلا شدن به ايستايي و يكنواختي نجات مي‌دهد و جلوه‌اي مدرن و امروزي به سايت مي‌بخشد. 

 • طراحي ماژولار مبتني بر زيرساخت قوي
 • در اين سيستم اجزايي تحت عنوان ماژول وجود دارد كه هر كدام قابليت كاربردي خاصي را به وب سايت اضافه مي‌كنند. اين ماژولها به صورت قابهاي‌هاي مستطيل شكلي (كه البته مي‌توان اشكال ديگري هم براي آنها در نظر گرفت) در صفحات سايت قرار مي‌گيرند. برخي از اين ماژولها عبارتند از اخبار، انجمنها، گالري عكس، نظرسنجي، بازخورد و ...

 • محتوا و گرافيک 
 • اين سيستم به گونه‌اي طراحي شده است كه در آن، محتواي توليد شده كاملا از ظاهر گرافيكي‌اي كه محتوا در آن قرار مي‌گيرد مستقل است. كليه اطلاعات و تنظيمات وب سايت در بانك اطلاعاتي نگهداري مي‌شود و امكان پشتيبان گيري و همچنين اعمال سطوح امنيتي بالا روي آن وجود دارد. استقلال گرافيك از محتوا اين امكان را به وجود مي‌آورد كه در هر زمان و با صرف كمترين هزينه بتوان ظاهر گرافيكي سايت را به كلي تغيير داد بدون اينكه كوچكترين مشكلي در ساختار منطقي محتوا و ماژولها ايجاد شود. 

 • ساخت و مديريت صفحات
 • به كمك رابط كاربري قدرتمند اين سيستم، به راحتي مي‌توان در كمترين زمان ممكن به ايجاد صفحات جديد در سايت پرداخت، تنظيمات صفحه را تغيير داد، در صفحات ماژولهاي دلخواه ايجاد نمود و نحوه چيدمان اين ماژولها را به دلخواه در هر زمان و به صورت آنلاين و بدون نياز به آموزشي خاص تغيير داد. 

 • نقش هاي امنيتي
 • در اين سيستم مي‌توان به تعداد نا متناهي نقش امنيتي تعريف نمود و اين نقشها را به كاربران تعريف شده يا ثبت نام كرده در سيستم تخصيص داد. سپس براي هر صفحه و يا هر ماژول خاص از هر صفحه نحوه دستيابي به نقش‌هاي امنيتي را مشخص كرد و به اين ترتيب با حداكثر انعطاف براي وب سايت سطوح امنيتي تعريف نمود. براي مثال مي‌توان نقشي امنيتي تحت عنوان مدير اخبار سايت ايجاد نمود و در صفحه اخبار به ماژول خبرها دسترسي ويرايش را به اين نقش تفويض كرد. در اين صورت از اين به بعد به هر كاربري در سيستم كه نقش مدير اخبار سايت داده شود، مي‌تواند با رفتن به صفحه خبرها به ايجاد يا ويرايش اخبار بپردازد. 

 • قاب و قالب
 • تغيير ظاهر گرافيكي صفحات در اين سيستم در دو سطح امكانپذير است. اولا مي‌توان براي هر ماژول قاب دلخواهي از ميان تعداد زيادي قاب از پيش تعريف شده در سيستم تعريف نمود و ثانيا مي‌توان قالب سايت را به دلخواه تغيير داد. قالب سايت تعيين كننده نحوه چيدمان جداول صفحه، منوي صفحه، header‌ و ساير اجزاي اصلي صفحه مي‌باشد. گفتني است كه در اين بخش هم تعداد زيادي قالب آماده در سيستم موجود مي‌باشد و امكان تعريف قالبها و قابهاي جديد نيز در هر زمان به سفارش مشتري وجود دارد.

 • سيستم عضو گيري
 • سيستم عضوگيري سايت، هم از عضويت خصوصي پشتيباني مي‌كند و هم از عضويت عمومي. در عضويت خصوصي كاربران عضو شده پس از پر كردن فرم مشخصات براي فعال شدن در سايت نياز به تاييد مسوولين سايت دارند. در عضويت عمومي پس از عضويت يك email به كاربر ارسال مي‌شود و در آن براي كاربر يك كد فعال سازي ارسال مي‌شود كه كاربر مي‌تواند پس از ورود به سيستم و وارد كردن كد فعال سازي به عضويت فعال سايت درآيد. همچنين مي‌توان عضويت عمومي را به گونه‌اي تنظيم كرد كه نيازي به كد فعال سازي هم نداشته باشد.

 • ساختار درختي
 • كليه صفحه‌هاي سايت در هنگام توليد در يك ساختار درختي قرار مي‌گيرند كه مي‌توان نحوه چيدمان اين ساختار درختي را در هر زمان تغيير داد. منوي اصلي سايت كه مي‌تواند به صورت درختي در كنار سايت و يا به صورت باز شدني در بالاي سايت قرار گيرد از روي اين ساختار درختي به صورت اتوماتيك ساخته مي‌شود. در هر زمان مي‌توان بنا بر صلاحديد صفحاتي از منوها را از ديد كاربران پنهان كرد و يا دسترسي ديدن آنها را فقط به نقش‌هاي خاصي داد.

 • ماژول هاي سيستم 
 • ذيلا به برخي پرکاربرد ترين ماژول هاي سيستم اشاره خواهد شد:
  لازم به ذکر است در صورت نياز به اطلاعات بيشتر در رابطه با اين محصول اين شرکت را مطلع فرمائيد تا در اسرع وقت امکانات پورتال و توضيحات کامل مربوط به آنها ارائه گرديده و در صورت نياز، جلساتي جهت نياز سنجي و توضيحات تکميلي برگزار گردد.

متن/HTML

بازخورد

لينک

اسناد

اخبار

اخبار پيشرفته

انجمن

نظر سنجي

وبلاگ

گالري عکس

نمايشگر تصادفي گالري

گروه‏بندي گالري

رويداد ها

اعلاميه ها

FAQS

FAQS پيشرفته

عکس

مديريت بازخوردها

آکاردئون آژاکسي

نقل قول ها

پيام‏هاي شخصي

تماس ها

قاب محتوا

تابلو تبليغات

قاب چند صفحه اي

بانک فايل

دشبورد بانک فايل

رسانه

XML/XSL

ورودي جستجو

نتايج جستجو

گرداننده محتوا

لينک عکسدار

گزارشات سايت

محتواي زنده

خبرنامه

از طريق اين قسمت از منوي مديريت مي‌توانيم در صورت تمايل با كاربران سايت خود كه احتمالاً هر يك داراي نقش امنيتي خاصي هستند ارتباط برقرار كرده و يا يك ايميل خبري را به يك يا چند گروه خاص از كاربران بفرستيم. 

نقشه سايت

منو

ساعت

تقويم فارسي

چارت سازماني

مجله پژوهشي

مديريت کنفرانس علمي

سرويس SSO

ورود با نام کاربري دلخواه

منو ساز کرکره اي

پيگير گوگل

گزارشات دلخواه

جستجوي گوگل

نقشه سايت گوگل

دفترچه تلفن

لغت نامه

مديريت صفحات شخصي اساتيد

اوفات شرعي

آب و هوا

نمايشگر RSS

مناقصات

مباحثه

کاربران آنلاين

فرمساز

جداول تعريف شده کاربر

تنظيم زبان

مقالات

درخواست تماس

کتابها

محتواي تصادفي

دشبورد مديريت

آکاردئون افقي-عمودي

نمايش دهنده اسلايد

نظر سنجي ماژول ها
آيا امکانات پورتال صفر و يک نيازهاي وبسايت شما را مرتفع مي نمايد؟


محل کار شما جزو کدام يک از دسته هاي زير مي باشد؟

ارائه نظر  مشاهده نتیجه